Sports skolās

87643

PASTA SALAS SLIDOTAVAS ATKLĀŠANA
28.08.2018


2018.gada 1.septembrī pulksten 15.00 apmeklētājiem tiks atklāta Pasta salas publiskās slidotavas jaunā sezona. Atklāšanas pasākumā ikviens interesents aicināts piedalīties dažādos konkursos, radošās darbnīcās bērniem, kā arī varēs braukt ar skrituļslidām. Atklāšanas dienā publiskā slidošana būs bez maksas. Aktīvā dzīvesveida cienītāji uz slidotavu var nākt ar savām skrituļslidām vai arī tās nomāt, slidu nomas maksa – 2 eiro. 

Pēc atklāšanas sestdien no pulksten 17.00 klātesošie Pasta salā varēs izzināt ārpusstundu nodarbību piedāvājumu Jelgavā un izbaudīt koncertus pasākumā "ZinīBUMS". Mobilā skatuve šogad atradīsies pie publiskās slidotavas, un mācību gada atklāšanas ballīte dīdžeja pavadībā turpināsies līdz pulksten 22.00. 

Sākot ar 2.septembri, katru dienu pilsētas publiskajā slidotavā ikvienam būs iespēja braukt ar skrituļslidām no pulksten 12.00 līdz 20.00. Maksa par slidošanu ar skrituļslidām stundā – 1,5 eiro; bērniem no 7 līdz 16 gadu vecumam – 1 eiro, bērniem līdz 7 gadu vecumam – 0,50 eiro. Strītbola laukuma nomas maksa – 10 eiro stundā, bet visa laukuma noma inline hokeja, florbola vai cita sporta veida spēlēm – 20 eiro stundā. Rezervēt laukumu var, zvanot pa tālruni: 20367677.  

 

Uzziņai

Jau ziņots, ka slidotavā Pasta salā ekspluatācijā nodots jumts, kura būvniecībā izmantotas liekti līmētās koksnes konstrukcijas – tērauda elementi izmantoti vien savienojuma vietās un atsevišķās vietās kā palīgkonstrukcija jumta seguma stiprināšanai. Kopējais liekti līmētās koksnes apjoms objektā ir 112 kubikmetri, bet tērauda detaļu apjoms – 11,33 tonnas. Ledu slidotavā varēs sākt liet, kad āra gaisa temperatūra atdzisīs līdz plus 10 grādiem. Slidošanas sezonas sākums būs atkarīgs no laikapstākļiem. Līdz ar jumta izbūvi netraucēs ne sniegs, ne lietus.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

 Informācija: Zemgales Olimpiskais centrs
      Atpakaļ