Sports skolās

87766

BMX RITEŅBRAUKŠANAS SVĒTKI JELGAVĀ
05.09.2018


Svinot BMX sporta veida trīsdesmitgadi Latvijā, šajā nedēļas nogalē Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) BMX trasē notiks vērienīgi BMX riteņbraukšanas svētki. Sestdien, 8.septembrī pulksten 17.00 ZOC BMX trasē notiks Latvijas BMX 30 gadu jubilejas sacensības, kur startēs esošie un bijušie sportisti, tostarp arī jelgavnieki. Savukārt svētdien, 9.septembrī pulksten 14.00 Jelgavas trasē notiks starptautiskais Baltijas jūras kausa izcīņas 2.posms BMX riteņbraukšanā. 

Latvijas BMX 30 gadu jubilejas sacensības būs interesantas ar to, ka pirmo reizi Latvijā fināla braucieni notiks tumsā. Šobrīd paredzēts, ka treniņbraucieni sestdien sāksies pulksten 16.00, bet pirmais starts BMX jubilejas sacensībām tiks dots pulksten 17.00. Īpašajās jubilejas sacensībās piedalīties aicināti arī bijušie BMX braucēji, kuri aktīvi startējuši deviņdesmitajos gados un divtūkstošo gadu sākumā - viņi startēs speciāli sacensībām izveidotā retro klasē.

Jelgavas BMX klubu "Mītavas kumeļi" un Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolu (BJSS) šajās sacensībās pārstāvēs ap trīsdesmit sportistu, cīnoties par jubilejas sacensību medaļām dažādās vecuma grupās. Plānots, ka šajās sacensībās kopumā piedalīsies ap 300 sportistu.

Svētdien BMX svētki ZOC turpināsies ar Baltijas jūras valstu kausa izcīņas 2. posma sacensībām. "Baltic Sea cup" ir starptautiskas BMX sacensības, kas 2018.gada sezonā tiek rīkotas trijos posmos – Igaunijā, Latvijā un Somijā. Sacensības notiks dažādās vecuma un meistarības grupās, pulcējot Latvijas, Igaunijas, Somijas, Lietuvas un Krievijas sportistus. 

Abās sacensību dienās skatītājiem ieeja bez maksas.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs
      Atpakaļ