Sports skolās

27771

AICINA PIETEIKT GADA SPORTA SKOLOTĀJU
06.11.2012


Jau astoto gadu ceremonijas „Latvijas Gada balva sportā” ietvaros Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) rīko konkursu „Gada sporta skolotājs”. Profesionālāko sporta skolotāju dalībai konkursā var pieteikt katra novada un pilsētas izglītības pārvalde vai departaments, kā arī pamatizglītības, vidējās izglītības un profesionālās izglītības iestādes. Pieteikšanās termiņš – 20.novembris.

Konkurss noritēs divās kārtās. Pirmajā kārtā vērtēšanas komisija izvērtēs pieteikumus. Otrajā kārtā, kurā iekļūs seši dalībnieki, tiks vērtēta sporta stundas vadīšana vienā no Rīgas vidusskolām. Otrās kārtas trīs dalībniekus, kuri iegūs lielāko punktu skaitu, nominēs titulam „Gada sporta skolotājs”. No viņiem lielākā punktu skaita ieguvējs saņems titulu „Gada sporta skolotājs”.

Vērtēšanas komisijā šogad ir pārstāvji no IZM Sporta un jaunatnes departamenta, Valsts izglītības satura centra, kā arī Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Ivans Klementjevs, sporta žurnālists Lauris Lizbovskis, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras asociētā profesore Andra Fernāte, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Sporta spēļu katedras lektors Renārs Līcis un Siguldas sporta skolas direktors, Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padomes valdes loceklis Aivars Fridrihsons.

Dalībnieki, kas tiks nominēti titulam „Gada sporta skolotājs”, saņems dāvanu kartes sporta inventāra iegādei savai izglītības iestādei 400 latu apmērā katrs. Konkursa uzvarētājs saņems titulu ”Gada sporta skolotājs” un piemiņas balvu, kuru pasniegs „Latvijas gada balva sportā 2012” apbalvošanas pasākumā 21.decembrī.

Konkursa mērķis ir popularizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas jaunās paaudzes izglītošanas procesā un noteikt profesionālāko sporta skolotāju valstī 2012.gadā.

Papildu informācija: Santa Roze, IZM Sporta un jaunatnes departaments, tālr.67047933, e–pasts: santa.roze@izm.gov.lv.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa IZM mājaslapā www.izm.gov.lv vai šeit: Nolikums; Pieteikuma Anketa; Konkursa dalībnieka CV

 

Izglītības un zinātnes ministrijas
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
prese@izm/gov.lv, 67047834
www.izm.gov.lv
      Atpakaļ