Sporta veterāni

80332

SUP SACENSĪBAS LIELUPES PROMENĀDĒ
16.08.2017


SUPX aicina ikvienu interesentu piedalīties SUP (airu dēļu) sacensībās, kas trešo reizi norisināsies "Baltais" Piena paku laivu regates ietvaros 26.augustā Lielupes promenādē. Sacensību dalībniekiem ļauts izmantot jebkādu SUP tipa dēli, bet tiem, kam nav sava SUP dēļa, varēs bez maksas pieteikties uz SUPX inventāru. Sacensību starts tiks dots Lielupes promenādē uzreiz pēc Piena paku laivu regates pēdējā brauciena (regates sākums pulksten 16.00).

Pieteikšanās šī gada SUP sacensībām un inventāram pa tālr.: +371 25757555. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Balvas uzvarētājiem nodrošinās sacensību organizatori SUPX (Facebook lapa), kā arī atbalstītāji no fotokalendari.lv un PATA kokmateriāli.

Sacensības norisināsies tautas klasē divās kategorijās:

  • vīriešu grupai
  • sieviešu grupai

Dalībnieki drīkst izmantot jebkādu SUP tipa dēli ar garumu līdz 12’6, tikai ne Race tipa dēli.

Pirmo vietu ieguvējiem pārsteigums no PATA kokmateriāli: 1.vieta - 30 € dāvanu karte no SUPX un 30 € Fotokalendari.lv , 2.vieta - 20 € dāvanu karte no SUPX un 20 €Fotokalendari.lv . 3.vieta - 10 € dāvanu karte no SUPX un 10 € Fotokalendari.lv

Uzziņai

Saīsinājums "SUP" nozīmē "stand up paddle boarding" (angļu val.). Tas ir kā liels sērfa dēlis, kuru stāvot kājās dzen uz priekšu ar aira palīdzību. Uz SUPa var vizināties pa upi jūru vai ezeru, sauļoties, ķert viļņus, nodarboties ar jogu, makšķerēt u.tml.

 

 

Informācija: SUPX
      Atpakaļ