Sporta veterāni

81982

LATVIJAS KLUBU KOMANDU ČEMPIONĀTS BADMINTONĀ 2017
06.11.2017


Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sporta centrā (Raiņa iela 1, Jelgava) 12.novembrī gaidāms 2017.gada Latvijas klubu komandu čempionāts badmintonā, kas pulcēs spēlētājus no visas Latvijas. Zināms, ka šī čempionāta uzvarētājs iegūs tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas čempionāta klubu komandām, kas notiks 2018.gada jūnijā Polijā. Tikmēr komandas aicinātas pieteikt dalību līdz 31.oktobra pulksten 24:00. 

Plānots, ka 1.novembrī jau būs zināms, vai būs nepieciešams kvalifikācijas turnīrs, kā arī būs apzināta pieteikto komandu secība pēc reitinga. Gadījumā, ja pieteiksies vairāk par 12 komandām, tad 11.novembrī notiks kvalifikācijas turnīrs, bet finālturnīrs tiks izspēlēts svētdien, 12.novembrī.

Visu spēļu norise paredzēta LLU Sporta centrā, kur pilnībā atjaunota sporta zāles grīda un iezīmēti 5 dubultspēļu laukumi. Latvijas klubu komandu čempionāta rezultāti tiks iekļauti Latvijas badmintona reitingā ar augsto koeficientu 9, katram spēlētājam tajā kategorijā, kurā ir spēlēta kaut viena spēlē turnīra laikā. NOLIKUMS

Sacensības organizē Latvijas Badmintona federācija (LBF), sacensību direktors Kristians Rozenvalds. LBF informē, ka 2018.gadā iecerēts sākotnēji noskaidrot reģionālos čempionus Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē, Latgalē un Rīgā. Atsevišķs turnīrs varētu būt arī Latvijas augstskolām. K.Rozenvelds uzsver, ka vēl atsevišķs kvalifikācijas turnīrs varētu būt tām komandām, kuras nevar vai nevēlas piedalīties reģionālajos turnīros. Pēc tam notiktu vienas dienas sabraukuma finālturnīri. Sākumā būtu C līgas finālturnīrs, kurā piedalītos reģionālo un kvalifikācijas turnīru zemāko vietu ieguvēji, paredzot, ka C līgas uzvarētājiem ir iespēja vēl šajā sezonā piedalīties B līgas finālturnīrā kopā ar reģionālo un kvalifikācijas turnīru vidējo vietu ieguvējiem. Arī B līgas uzvarētājiem būtu iespēja vēl šajā sezonā piedalīties A līgas finālturnīrā kopā ar reģionālo un kvalifikācijas turnīru uzvarētājiem. Tādējādi iespēja izcīnīt 1.vietu būtu arī komandai, kas sākotnēji ir neveiksmīgi nospēlējusi reģionālajā vai kvalifikācijas turnīrā. 

 

 

Informācija: Latvijas Badmintona federācija  
      Atpakaļ