Sporta veterāni

82515

LATVIJAS UN JELGAVAS ČEMPIONĀTS PAUERLIFTINGĀ
05.12.2017


Sestdien, 9.decembrī Jelgavas Sporta hallē (Mātera iela 44a) notiks 2017.gada Jelgavas atklātais čempionāts svara stieņa spiešanās guļus, kas vienlaikus būs arī 2017.gada atklātais Latvijas čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus (bez ekipējuma). Sacensībās aicināti piedalīties visi licencētie Latvijas un ārvalstu pauerliftinga sportisti jauniešu, junioru, open, veterānu un sieviešu dalībnieku grupās. Reģistrēšanās un dalībnieku svēršanās norises vietā paredzēta sākot pulksten 9.00, sacensību sākums pulksten 11.00. 

Sacensības norisinās saskaņā ar IPF noteikumiem, sacensību laikā tiek reģistrēti Latvijas rekordi un apstiprināta kvalifikācijas normu izpilde (līdz sporta meistaram ieskaitot). Sacensību Nolikums paredz šādus dalībnieku sākuma svarus: sievietēm – puse no sava svara; jauniešiem (U18), junioriem (U23), OPEN grupas sportistiem, veterāniem 1 (O40) un Veterāniem 2 (O50) – savs svars; veterāniem 3 (O60) un Veterāniem 4 (O70) – bez ierobežojuma.

Komandu vērtējumā tiks ņemti vērā 5 labākie rezultāti no jebkuras svara kategorijas katrai vecuma un dzimuma grupai atsevišķi, izņemot veterānu vecuma grupu (veterāniem – 5 labākie rezultāti no jebkuras kategorijas un jebkuras veterānu vecuma grupas). Komandas sacentīsies sieviešu, jauniešu, junioru, open un veterānu komandu vērtējumos: jaunieši (līdz 18) un Juniori (līdz 23) sacentīsies deviņās svara kategorijās atbilstoši IPF noteikumiem; OPEN, veterānu 1 (+40), veterānu 2 (+50), veterānu 3 (+60) un veterānu 4 (+70) grupas sportisti sacentīsies astoņās svara kategorijās IPF noteikumiem, bet sievietes sacentīsies septiņās svara kategorijās atbilstoši IPF noteikumiem.

Pēc sacensību rezultātiem katrā svara kategorijā jauniešu, junioru, open, sieviešu un veterānu virs 40, veterānu virs 50, veterānu virs 60 un veterānu virs 70 vecuma grupās ar diplomiem un medaļām tiks apbalvoti individuālie godalgoto vietu ieguvēji. Savukārt trīs labākie sportisti absolūtajā vērtējumā (pēc Wilksa formulas punktiem) jauniešu, junioru, open, sieviešu un veterānu virs 40, veterānu virs 50, veterānu virs 60 un veterānu virs 70 vecuma grupās tiks apbalvoti ar kausiem, un balvām. Komandu cīņā ar kausiem tiks apbalvotas trīs labākās Latvijas Čempionāta komandas jauniešu, junioru, open, sieviešu, un veterānu vecuma grupās. Ja sacensībās piedalās citu valstu pārstāvji, labākā komanda valstu vērtējumā tiks apbalvota ar Nāciju kausu.

Jelgavas un Latvijas atklāto čempionātu organizē Jelgavas pauerliftinga klubs "Apolons", Latvijas Pauerliftinga federācija (LPF) sadarbībā ar Biedrību „Spēka Pasaule” un Jelgavas Sporta servisa centru. Sacensību direktorāts - Edmunds Jansons un Arnis Rukmanis (t. 28755557); sacensību galvenais tiesnesis - Arnis Šķēls (t. 29542423).  Sacensību rīkotāji paredz, ka sacensību tiešraide tiks translēta goodlift.info interneta vietnē. 

 

 

Inoformācija: E.Jansons, LPF 
      Atpakaļ