Kalendārs

Kalendārs sporta pasākumiem SEPTEMBRĪ 2017
28.08.2017


DATUMS

LAIKS

PASĀKUMS

VIETA

01.

17:30

2019.gada  UEFA Eiropas čempionāta U21 kvalifikācijas spēle

 Latvija – Ukraina

ZOC

02.-03.

09:00

Jelgavas Ledus sporta skolas kausa izcīņa hokejā

U-14 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas ledus halle

02.

12:00

JJK regate “Rudens vējš”          

Lielupes upē, Pilssala

02.

10:00

Jelgavas pilsētas čempionāta 9. kārta biljardā

Uzvaras 12, 2.stāvs

07.

16:00

Orientēšanās sacensību seriāla “ALNIS 2017” 13.kārta

Ozolnieki

09.

10:00

Spēka diena 2017

LLU stadions

09.

11:00

Latvijas čempionāts akadēmiskajā airēšanā sprinta distancē    

Lielupes upē,

Pilssala

09.

11:00

Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā U-13 vecuma grupas zēniem

JFA Jelgava – FK Tukums/2000

ZOC

08.-10.

Inženieru dienas Jelgavā

Sporta un atpūtas komplekss "Rullītis"

08.

09.

12:00

10:30

13:00

15:30

Jelgavas kauss kartingā 2017

Treniņbraucieni

Kvalifikācijas braucieni

Priekšfināla braucieni

Fināla braucieni

08.

16:00

LeMans komandu sacensības kartingā

09.

12:00

Sacensību atklāšana

09.

12:30

13:30

15:00

18:30

Supermoto paraugturnīrs

Kvalifikācijas braucieni

Priekšfināla braucieni

Pusfināla braucieni

Fināla braucieni

10.

09:00

Paraugdemonstrējumi un tehniskas aktivitātes visas dienas garumā

10.

11.-16.

09:00

Starptautiskais atklātais tenisa turnīrs

„Jelgava Open” U-16 vecuma grupas jauniešiem

Kvalifikācija

Pamatturnīrs

Atpūtas un sporta komplekss Zemgale

10.

11:00

Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā U-13 vecuma grupas zēniem

JFA Jelgava – AFA Olaine

ZOC

09.-10.

15:15

15:15

17:00

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā U-18 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS – Daugavpils BJSS

U-12 vecuma grupas zēniem

Jelgavas LSS – Daugavpils BJSS         

U-16 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS – Brocēnu NBJSS

Jelgavas ledus halle

11.

17:00

Latvijas Virslīgas dublieru draudzības spēle futbolā

FK Jelgava-2 - FK BFC 2

ZOC

12.-13.

14:00

Jelgavas pilsētas skolēnu 47.spartakiāde futbolā

ZOC

13.

19:30

Latvijas Virslīgas hokeja čempionāts

HK Zemgale/LLU – HK Prizma

Jelgavas ledus halle

14.

16:00

Orientēšanās sacensību seriāla “ALNIS 2017” 14.kārta

Tetele

16.

12:00

JJK regate “Rudens vējš” junioriem

Lielupes upē, Pilssala

16.

16:00

17:30

19:00

Jelgavas pilsētas domes kausa izcīņa volejbolā

Tartu-MSĢ

VK Jelgava/LU –MSĢ

VK Jelgava/LU –Tartu

VK Jelgava/LU –Tartu

Tartu-MSĢ

VK Jelgava/LU-MSĢ

Jelgavas sporta halle

17.

10:00

11:30

13:00

16.

 

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

U-14 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS – Pārdaugava 2006

U-16 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS – IHS/Pārdaugava

U-12 vecuma grupas zēniem

Jelgavas LSS – HC Klaipēda

Jelgavas LSS – Prizma

Jelgavas ledus halle

17.

14:00

15:45

17.

10:00

Jelgavas futbola diena

ZOC

17.-18.

15:30

LJBL Nacionālā līga U-14 vecuma grupas jaunietēm

Jelgavas BJSS – Alūksne

U-15 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas BJSS – Roja

U-16 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas BJSS – Talsi

Jelgavas sporta halle

19.

18:00

Aļņa čempionāts orientēšanās pagarinātajā sprintā

Pasta sala

21.

14:00

Jelgavas pilsētas skolēnu 47. spartakiāde futbolā

ZOC

22.

13:00

21.

16:00

Orientēšanās sacensību seriāla “ALNIS 2017” 15.kārta

Garie kalni,

Būriņu mežs

22.

10:00

Olimpiskā diena 2017

ZOC

22.

16:00

Latvijas Jaunatnes olimpiādes 2017 sportistu sveikšana

Jelgavas sporta halle

23.

14:00

Latvijas 2.līgas futbola čempionāts

FK Senči – FK Karosta

ZOC

23.

17:30

Latvijas Virslīgas hokeja čempionāts

HK Zemgale/LLU – HK Liepāja/Optibet

Jelgavas ledus halle

23.

10:00

Jelgavas pilsētas kausa izcīņa galda tenisā, 1.kārta

Jelgavas sporta halle

24.

11:00

Starptautiskais regbija-7 turnīrs

„MITAVA CUP” 

U-12, U-14 vecuma grupām un veterāniem

ZOC

23.-24.

12:30

14:15

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā U-14 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS - Talsu NSS / THK

U-18 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS – Mārupe/AKO 

U-12 vecuma grupas zēniem

Jelgavas LSS – HS Rīga

Jelgavas ledus halle

14:00

27.

14:00

Jelgavas pilsētas skolēnu 47. spartakiāde futbolā

ZOC

28.

27.

19:30

Latvijas Virslīgas hokeja čempionāts

HK Zemgale/LLU – HK Prizma

Jelgavas ledus halle

28.

20:00

Orientēšanās sacensību seriāla „ALNIS 2017”

 nakts 1.kārta

Langervaldes mežs

30.

11:00

Jelgavas pilsētas atklātās meistarsacīkstes

brīvajā cīņā

Jelgavas sporta halle

30.

14:00

SynotTip Latvijas Virslīgas čempionāts futbolā

FK Jelgava – FK Ventspils

ZOC

30.

10:00

16:30

Latvijas čempionāts lakrosā

ZOC

30.

18:00

Baltijas līga volejbolā vīriešiem

VK Biolars/Jelgava-DU

ZOC




      Atpakaļ