Kalendārs

Kalendārs sporta pasākumiem MARTĀ 2018
26.02.2018


DATUMS

LAIKS

PASĀKUMS

VIETA

01.

19:30

Latvijas Virslīgas hokeja čempionāta izslēgšanas spēle

HK Zemgale/LLU - HK MOGO

Jelgavas ledus halle

03.

10:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

Jelgavas sporta halle

03.-04.

10:00

Baltijas līgas 1.posms sēdvolejbolā

ZOC

03.

11:00

Zemgales novada invalīdu sacensības Boccia

ZOC

03.-04.

14:00

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

 U-14 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas JSS - Saulys/BTA Kaunas

 U-12 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas JSS – Valmiera HK/BSS

 U-12 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas JSS – HS Rīga

 U-16 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS - Daugava/Sāga

Jelgavas ledus halle

14:00

 15:30

17:00

03.

16:15

Latvijas čempionāts hokejā

veterāniem + 50

Mitau Moros - Vecmeistars

Jelgavas ledus halle

03.-04.

17:30

Zemgales Amatieru hokeja līga

Jelgavas ledus halle

19:15

04.

18:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts telpu futbolā

Jelgavas sporta halle

06.

11:00

LOK projekta “Sporto visa klase” sacensības stafetēs

4.klašu skolēniem

ZOC

06.

19:30

Latvijas Virslīgas hokeja čempionāta izslēgšanas spēle

HK Zemgale/LLU - HK MOGO

Jelgavas ledus halle

10.

10:00

Jelgavas pilsētas atklātās meistarsacīkstes “Džudo olimpiskās cerības”

Jelgavas sporta halle

10.-11.

18:00

Credit24 Meistarlīga volejbolā

VK Biolars/Jelgava – TTU

VK Biolars/Jelgava –Saaremaa VK

ZOC

16:00

11.

10:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

Jelgavas sporta halle

11.

10:00

12:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

 U-16 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas BJSS – BS Ķeizars Rīga

 U-14 vecuma grupas jaunietēm

Jelgavas BJSS – Roja

ZOC

11.

10:00

Jelgavas pilsētas čempionāta galda tenisā 4.kārta

Jelgavas sporta halle

13.

10:00

Jelgavas Sporta servisa centra

„Lielā balva”

(izglītības iestāžu pirmsskolas vecuma bērniem)

Jelgavas sporta halle

13.

18:00

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

 U-16 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS - IHS/Prizma

Jelgavas ledus halle

14.

10:00

Jelgavas Sporta servisa centra sacensības

„Lielā balva” 

 (6.-12. klašu skolēniem)

Jelgavas sporta halle

15.

11:00

12:30

 

14:00

 

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

U-19 vecuma grupas jaunietēm

Jelgavas BJSS – Daugavpils 2

 U-15 un U-16 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas BJSS – Kuldīga

Jelgavas sporta halle

16.-18.

17:00

Jelgavas pilsētas atklātās meistarsacīkstes boksā “Jelgava Open”

Ceturtdaļfināli

Pusfināli

Fināli

Jelgavas sporta halle

13:00

11:00

16.

18:00

Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionāts

Jelgavas BJSS – Jēkabpils 2      

ZOC

16.-17.

19:40

Latvijas Virslīgas hokeja čempionāta

fināla spēles

HK Zemgale/LLU - HK Kurbads

Jelgavas ledus halle

17:10

17.

11:20

12:45

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

 U-12 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS - Saulys/HPA 

 U-18 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS - Lido

Jelgavas ledus halle

17.-18.

19:45

Zemgales Amatieru hokeja līga

Jelgavas ledus halle

15:30

18.

10:00

Galda tenisa rīti

Jelgavas sporta halle

18.

11:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts telpu futbolā

ZOC

20.

17:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

U-19 vecuma grupas jaunietēm

Jelgavas BJSS - Daugavpils

Jelgavas sporta halle

20.

20:30

Latvijas maksibasketbola čempionāts K 40+

IK Doks – SC Group

Jelgavas sporta halle

22.

13:00

Jelgavas pilsētas skolēnu 47. spartakiāde

 "Drošie un veiklie"        

Jelgavas sporta halle

22.

20:00

Latvijas volejbola čempionāta

 pusfināla spēle sievietēm

 VK Jelgava - Daugavpils

JNSC

24.-25.

10:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

Jelgavas sporta halle

24.-25.

12:45

14:30

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

 U-14 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS - Kurbads 04

Jelgavas LSS – Pērkons

U-16 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS - Venta 2002

U-12 vecuma grupas zēniem

Jelgavas LSS - Mārupe

Jelgavas ledus halle

14:00

16:15

24.

16:30

Zemgales Amatieru hokeja līga

Jelgavas ledus

halle

17:45

25.

11:00

Jelgavas pilsētas 2018.gada šaha čempionāts

Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola

25.

13:00

Latvijas maksibasketbola čempionāts K 45+

IK Doks – Ventspils

Jelgavas sporta halle

26.

16:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

U-14 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas BJSS – BJBS Rīga/DSN

Jelgavas sporta halle

27.

10:00

Latvijas skolu 3x3 basketbola čempionāts

Jelgavas sporta halle

27.

18:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas

 U-19 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas BJSS – Jēkabpils

ZOC

27.

11:00

LOK projekta “Sporto visa klase” sacensības stafetēs

3. klašu skolēniem

ZOC

29.

20:00

Latvijas maksibasketbola čempionāts K 50+

IK Doks – Rīgas satiksme

Jelgavas sporta halle

31.

10:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

Jelgavas sporta halle

31.

15:15

Latvijas čempionāts hokejā

veterāniem + 50

Mitau Moros - Valmiera Wolmar

Jelgavas ledus halle

   


      Atpakaļ