Kalendārs

Kalendārs sporta pasākumiem MAIJĀ 2018
27.04.2018


DATUMS

LAIKS

PASĀKUMS

VIETA

01.

12:00

Pavasara kauss, Latvijas, Baltijas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā garajās distancēs,

 A. Avdejeva ceļojošās balvas izcīņa smailīšu vieniniekā vīriešiem

Lielupē,

Pasta sala

02.

14:00

Jelgavas pilsētas skolēnu 47. spartakiāde vieglatlētikā

„Jauno vieglatlētu kauss” un  „Vidusskolu kauss”

8.-9., 10.-12. klašu skolēniem

ZOC

03.

16:00

Orientēšanās sacensību seriāla “ALNIS 2018” 4.kārta

Dišupi

03.

18:00

Jelgavas nakts pusmaratona skriešanas koptreniņš

Pasta sala

04.

11:00

Ielu stafetes skrējiens „Brīvības stafetes”

Hercoga Jēkaba laukums

04.-05.

13:00

Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā U-18 vecuma grupas jauniešiem

JFA Jelgava – SK Super Nova

U-15 vecuma grupas jauniešiem

JFA Jelgava – JDFS Alberts

FK Jelgava treniņbāze

14:00

05.

10:00

Jelgavas pilsētas čempionāts galda tenisā, 8.kārta

Jelgavas sporta halle

05.

11:00

17:00

Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā U-15 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas BJSS/AFA Olaine - JDFS Alberts2

U-13 vecuma grupas zēniem

JFA Jelgava – Talsu NSS

ZOC

06.

10:00

 Baltijas atklātais J.K.A. čempionāts karatē

Jelgavas sporta halle

06.

15:00

SynotTip Latvijas Virslīgas čempionāts futbolā

FK Jelgava –FK Metta/Latvijas Universitāte

ZOC

06.

17:00

Jelgavas nakts pusmaratona skriešanas koptreniņš

Pasta sala

08.

14:00

Jelgavas pilsētas skolēnu 47. spartakiāde vieglatlētikas četrcīņā

ZOC

09.

14:00

Jelgavas pilsētas izglītības iestāžu sacensības

“Spēles brīvā dabā”

Uzvaras parks

09.

17:00

Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā

U-14 vecuma grupas jauniešiem

JFA Jelgava – FK Dinamo Rīga

ZOC

10.

16:00

Orientēšanās sacensību seriāla “ALNIS 2018” 5.kārta

Cenas

10.

18:00

Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā U-14 vecuma grupas jauniešiem

JFA Jelgava – TFS Nikars-Vanagi/FK Ādaži

ZOC

10.

18:00

Jelgavas nakts pusmaratona skriešanas koptreniņš

Pasta sala

11.

17:00

SynotTip Latvijas Virslīgas čempionāts futbolā

FK Jelgava – FK Valmiera GlassViA

ZOC

12.

11:00

Latvijas čempionāta lakrosā sabraukuma spēles vīriešiem

ZOC

12.

11:00

Jelgavas atklātais, Latvijas čempionāts svaru stieņa

spiešanā guļus ar ekipējumu

Jelgavas sporta halle

12.

18:00

Zemgales Amatieru hokeja līga

Jelgavas ledus halle

12.-13.

13:00

Latvijas čempionāta 2.posms BMX riteņbraukšanā

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts,

Gata Jonkusa piemiņas kauss BMX riteņbraukšanā

ZOC

11:00

13.

12:00

Latvijas čempionāts, Jelgavas pilsētas

atklātais čempionāts akvatlonā

LLU sporta

13.

14:00

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā U-12 vecuma grupas zēniem

Jelgavas LSS – Liepājas BSS

Jelgavas ledus halle

13.

17:00

Jelgavas nakts pusmaratona skriešanas koptreniņš

Pasta sala

13.

19:00

Jelgavas pilsētas čempionāts futbolā 7x7

ZOC

16.

11:00

LOK projekta “Sporto visa klase” finālsacensības

ZOC

16.

17:00

Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā

U-15 vecuma grupas jauniešiem

JFA Jelgava – FK Dinamo Rīga

FK Jelgava treniņbāze

 17.-18.

 16:00

15:30

 Jelgavas pilsētas 2018.gada atklātais vasaras čempionāts peldēšanā , LR kausas izcīņās 6.posms

 LLU Sporta nams

17.

18:00

Jelgavas nakts pusmaratona skriešanas koptreniņš

Pasta sala

17.

16:00

Orientēšanās sacensību seriāla “ALNIS 2018” 6.kārta

Zaļenieki

19.

10:00

Jelgavas Sporta servisa centra kausa izcīņa krosmintonā, Latvijas krosmintona līgas 8.posms – finālposms

Jelgavas sporta halle

19.

14:00

Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā U-13 vecuma grupas zēniem

Jelgavas BJSS - FK Liepāja/LFS 2

ZOC

20.

17:00

Jelgavas nakts pusmaratona skriešanas koptreniņš

Pasta sala

20.

19:00

Jelgavas pilsētas čempionāts futbolā 7x7

ZOC

22.

12:00

Sporta sacensības Jelgavas pilsētas vispārizglītojošo skolu

1.-2.klašu skolēniem “Mazās stafetes 2018”

ZOC

24.

18:00

Jelgavas nakts pusmaratona skriešanas koptreniņš

Pasta sala

24.

16:00

Orientēšanās sacensību seriāla “ALNIS 2018” 7.kārta

Vilce

26.

10:00

Jelgavas pilsētas kauss karatē

Jelgavas sporta halle

26.

11:40

Sporta aktivitātes bērniem

pie Jelgavas Kultūras nama

26.

12:00

Jelgavas Jahtkluba sezonas atklāšanas regate

Lielupes upē,

Pils sala

26.

15:00

Jelgavas pilsētas svētku 3x3 basketbola turnīrs

pie Jelgavas Kultūras nama

27.

11:00

Jelgavas junioru kauss burāšanā

Lielupes upē, Pasta sala

27.

14:00

Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā U-14 vecuma grupas jauniešiem

JFA Jelgava – Rēzeknes FA/BJSS

ZOC

27.

17:00

Jelgavas nakts pusmaratona skriešanas koptreniņš

Pasta sala

27.

17:00

SynotTip Latvijas Virslīgas čempionāts futbolā

FK Jelgava –RFS

ZOC

31.

09:00

Pasaules reitinga badmintona turnīrs

“YonexLatviaInternational”

Kvalifikācija

(turnīrs notiek no 31.05. – 03.06.)

Jelgavas sporta halle

31.

16:00

Orientēšanās sacensību seriāla “ALNIS 2018” 8.kārta

Valgundes klosteris

31.

18:00

Jelgavas nakts pusmaratona skriešanas koptreniņš

Pasta sala

   




      Atpakaļ