Kalendārs

83758

Kalendārs sporta pasākumiem FEBRUĀRĪ 2018
29.01.2018


DATUMS

LAIKS

PASĀKUMS

VIETA

1.-2.

15:30

Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas sacensības “Jaunie talanti”

LLU sporta nams

03.

12:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

U-14 un U-16 vecuma grupas meitenēm

Jelgavas BJSS - Cēsis

Jelgavas sporta halle

03.

11:00

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

 U-15 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas BJSS – Babītes novads

ZOC

03.-04.

16:00

Credit24 Meistarlīga volejbolā

VK Biolars/Jelgava - Bigbank Tartu

VK Biolars /Jelgava - RAKVERE VK

ZOC

16:00

03.-04.

17:30

Zemgales Amatieru hokeja līga

Jelgavas ledus halle

20:15

04.

13:00

Galda tenisa rīti

Jelgavas sporta halle

04.

16:30

18:00

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

  U-12 vecuma grupas zēniem

Jelgavas LSS – Pārdaugava 07

U-16 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS – Mārupe

Jelgavas ledus halle

04.

14:15

Latvijas hokeja 1.līgas čempionāts

HK Zemgale/JLSS - Daugavpils/LDZ CARGO

Jelgavas ledus halle

04.

19:00

Jelgavas pilsētas čempionāts telpu futbolā

Jelgavas sporta halle

06.

20:00

Latvijas maksibasketbola čempionāts K 50+

IK Doks – BK Tukums

Jelgavas sporta halle

08.

14:00

Jelgavas pilsētas skolēnu 47.spartakiāde volejbolā

Jelgavas sporta halle

09.

20:00

Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas čempionāts

BK Jelgava/LLU – BA Turība

Jelgavas sporta halle

10.

10:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

Jelgavas sporta halle

10.

11:00

Latvijas maksibasketbola čempionāts K 45+

IK Doks – SC Group

Jelgavas sporta halle

10.

16:15

Latvijas Virslīgas hokeja čempionāts

HK Zemgale/LLU - HK Kurbads

Jelgavas ledus halle

10.

18:30

Latvijas hokeja čempionāts sievietēm

L&L/JLSS - Laima

Jelgavas ledus halle

10.-11.

11:30

13:45

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

U-18 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS – HS Rīga 2002

U-14 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS – Pirati

U-16 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS – Liepājas SSS

Jelgavas ledus halle

15:30

11.

10:00

Jelgavas pilsētas čempionāta galda tenisā 2.kārta

Jelgavas sporta halle

11.

15:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

 U-17 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas BJSS – Ventspils “Spars”

ZOC

11.

18:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts telpu futbolā

Jelgavas sporta halle

13.

20:00

Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas čempionāts

BK Jelgava/LLU - Gulbenes Buki/BJSS         

Jelgavas sporta halle

16.

20:00

Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas čempionāts

BK Jelgava/LLU - Valmiera Glass/ Vidzemes Augstskola

Jelgavas sporta halle

17.

10:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

Jelgavas sporta halle

17.

11:00

Ziemas diena 2018

pie Jelgavas ledus halles

17.

11:00

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

 U-14, U-16, U-19 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas BJSS – Rīga/TTP2

ZOC

17.

11:00

Latvijas maksibasketbola čempionāts K 40+

IK Doks – OLD CRABS Limbaži

Jelgavas sporta halle

17.

13:45

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

U-14 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS – Kurbads 05

Jelgavas ledus halle

17.-18.

15:30

Zemgales Amatieru hokeja līga

Jelgavas ledus halle

18:00

17.

19:00

Credit24 Meistarlīga volejbolā

VK Biolars/Jelgava - RTU Robežsardze

ZOC

18.

10:00

Galda tenisa rīti

Jelgavas ledus halle

18.

14:00

16:15

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

U-16 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS – Liepājas SSS

U-12 vecuma grupas zēniem

JLSS U-12 - SAULYS/HPA

Jelgavas ledus halle

18.

18:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts telpu futbolā

Jelgavas sporta halle

20.

18:00

Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionāts

Jelgavas BJSS - Siguldas Sporta skola

Jelgavas sporta halle

21.

19:30

Latvijas Virslīgas hokeja čempionāts

HK Zemgale/LLU - HK Prizma

Jelgavas ledus halle

23.-25.

09:00

Starptautiskās mākslas vingrošanas sacensības

“Baltic flower 2018”

ZOC

24.

10:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

Jelgavas sporta halle

24.

17:00

Baltijas volejbola līga

VK Jelgava - VK Milatss

VK Jelgava - Jonava KKSC

12:00

24.-25.

11:45

14:00

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

U-16 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS - Kauno BTA

 U-18 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS - Liepājas SSS

U-16 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS - Kauno BTA

Jelgavas ledus halle

15:45

24.

16:15

Latvijas čempionāts hokejā

veterāniem + 50

Mitau Moros - HK Engure

Jelgavas ledus halle 

24.-25.

17:30

Zemgales Amatieru hokeja līga

Jelgavas ledus halle

18:00

25.

10:00

Jelgavas pilsētas čempionāta galda tenisā 3.kārta

Jelgavas sporta halle

25.

18:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts telpu futbolā

Jelgavas sporta halle

27.

10:00

LOK projekta “Sporto visa klase” sacensības stafetēs

ZOC

28.

17:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

U-17 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas BJSS – Ventspils “Spars”

Jelgavas sporta halle

   




      Atpakaļ