Kalendārs

Kalendārs sporta pasākumiem APRĪLĪ 2018
27.03.2018


DATUMS

LAIKS

PASĀKUMS

VIETA

01.

09:00

Jelgavas pilsētas čempionāta galda tenisā 5.kārta

Jelgavas sporta halle

02.

16:45

Zemgales Amatieru hokeja līga

Jelgavas ledus halle

07.

14:00

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

 U-18 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS - Daugavpils BJSS

Jelgavas ledus halle

07.

11:00

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

U-19 vecuma grupas jaunietēm, 1.divīzija

Jelgavas BJSS – BS Ogre

JNSC

07.-08.

11:00,

12:30,

14:00

15:30

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

U-14, U-17, U-19 vecuma grupas jauniešiem, 1.divīzija

Jelgavas BJSS – BS Ogre

U-15 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas BJSS – EAST-BALL/RTDP

U-14, U-17, U-19 vecuma grupas jauniešiem, 1.divīzija

Jelgavas BJSS – Rīga/A.Kraukļa VEF

Jelgavas sporta halle

11:00,

12:30,

14:00

07.-08.

10:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

Jelgavas sporta halle

07.-08.

10:00

LR kausa izcīņa, Latvijas čempionāts atsevišķos daudzcīņas veidos un LR kausa izcīņa junioriem mākslas vingrošanā

ZOC

10.

18:20

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

 U-14 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS - HS Rīga 2005

Jelgavas ledus halle

11.

17:00

Latvijas Jaunatnes čempionāta spēle futbolā

U-13 vecuma grupas zēniem

 Jelgavas BJSS – JFA Jelgava

ZOC

12.

20:00

Latvijas čempionāta volejbolā sievietēm finālspēle

VK Jelgava - SK Babīte

Jelgavas sporta halle

14.

11:00

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

U-14 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas BJSS – I.Miglinieka sporta skola

ZOC

14.

12:00

Latvijas Jaunatnes čempionāta spēle futbolā

U-13 vecuma grupas zēniem

 Jelgavas BJSS – FK Bandava/KFC

U-16 vecuma grupas jauniešiem

JFA Jelgava – FK Liepāja/LFS

ZOC

14:00

14.-15.

16:30

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

 U-14 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS - Pārdaugava 06

U-12 vecuma grupas zēniem

Jelgavas LSS – HS Rīga 2008

Jelgavas ledus halle

17:00

14.-15.

18:00

Credit24 Meistarlīgas Latvijas čempionāta volejbolā vīriešiem spēle par 3.vietu

VK Biolars/Jelgava - DU

ZOC

16:00

14.-15.

18:15

Zemgales Amatieru hokeja līga

Jelgavas ledus halle

18:30

15.

09:00

Jelgavas pilsētas čempionāta galda tenisā 6.kārta

Jelgavas sporta halle

15.

14:00

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

U-17 vecuma grupas jauniešiem, 1.divīzija

Jelgavas BJSS – Sigulda

Jelgavas sporta halle

15.

15:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

Jelgavas sporta halle

15.

17:00

Jelgavas nakts pusmaratona skriešanas koptreniņš

Pasta sala

19.

18:00

Jelgavas nakts pusmaratona skriešanas koptreniņš

Pasta sala

19

18:30

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga

U-19 vecuma grupas jauniešiem, 1.divīzija

Jelgavas BJSS - Talsi

ZOC

20

16:30

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga

U-15 vecuma grupas jauniešiem, 2.divīzija

Jelgavas BJSS - O.Kalpaka skola

Jelgavas sporta halle

21.

09:00

Fīdermakšķerēšanas sacensības

Lielupes promenāde

21.

11:00;

13:00

Latvijas Jaunatnes čempionāta spēle futbolā

U-14 vecuma grupas zēniem

 Jelgavas BJSS/ JFA Jelgava – SK Babīte

U-15 vecuma grupas jauniešiem

JFA Jelgava – Vidzemes FC

ZOC

21.-22.

18:30

Zemgales Amatieru hokeja līga

Jelgavas ledus halle

19:00

22.

09:00

Hokeja turnīrs U-10 vecuma grupai

“Pavasara kauss 2018”

Jelgavas ledus halle

22.

11:00

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

Jelgavas sporta halle

22.

15:15

17:30

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

 U-16 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS - Daugavpils BJSS

 U-12 vecuma grupas zēniem

Jelgavas LSS – Pārdaugava 06

Jelgavas ledus halle

22.

17:00

Jelgavas nakts pusmaratona skriešanas koptreniņš

Pasta sala

24.

10:00

Zemgales reģiona bērnu un jaunatnes sporta spēles futbolā 7x7

ZOC

24.

11:00

Zemgales novada “Pavasara sporta diena” bērniem un jauniešiem ar invaliditāti

ZOC

24.

17:30

Latvijas Jaunatnes čempionāta spēle futbolā

U-13 vecuma grupas zēniem

 Jelgavas BJSS – Saldus SS/Brocēnu NBJSS

ZOC

26.

18:00

Jelgavas nakts pusmaratona skriešanas koptreniņš

Pasta sala

27.-28.

07:30

Starptautiskais hokeja turnīrs

"Riga Hockey Cup 2018"

U-10 un U-11 vecuma grupas zēniem

Jelgavas ledus halle

28.

09:00

Jelgavas pilsētas čempionāta galda tenisā 7.kārta

Jelgavas sporta halle

28.

10:00

Jelgavas pilsētas atklātā čempionāta basketbolā vīriešiem izslēgšanas un fināla spēles

Jelgavas sporta halle

28.

14:00

Latvijas čempionāts hokejā sievietēm

L&L/JLSS - Laima Juniors

Jelgavas ledus halle

28.

10:00

Latvijas čempionāta lakrosā vīriešiem sabraukums

ZOC

29.

10:00

Bērnu un jaunatnes futbola sabraukuma spēles

ZOC

29.

14:30

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

  U-12 vecuma grupas zēniem

Jelgavas LSS - Brocēnu NBJSS

Jelgavas ledus halle

29.

17:00

Jelgavas nakts pusmaratona skriešanas koptreniņš

Pasta sala

29.-30.

17:45

Zemgales Amatieru hokeja līga

Jelgavas ledus halle

17:00

29.-30.

14:00

15:30

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

U-12 vecuma grupas zēniem

Jelgavas LSS – Brocēnu NBSS

U-18 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS – Pārdaugava

U-18 vecuma grupas jauniešiem

Jelgavas LSS – HS Rīga 2002

Jelgavas ledus halle

14:30

30.

10:00

Latvijas Bērnu un jaunatnes meistarsacīkstes hokejā

U-10 vecuma grupas zēniem sabraukums

Jelgavas ledus halle

   




      Atpakaļ