Personāls

 
  Juris Kaminskis
Direktors
Juris.Kaminskis@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63027504
  Jānis Leitis
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors
janis.leitis@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63029945
       
  Elita Trukšāne
Biroja vadītāja
Elita.Truksane@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63027504 
  Zelma Ozoliņa
Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas direktore
Zelma.Ozolina@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63025243
       
  Maija Actiņa
Direktora vietniece sporta darbā
Maija.Actina@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63085300
  Aivars Zeltiņš
Jelgavas Ledus sporta skolas direktors
Aivars.Zeltins@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63007222
       
  Edgars Ludzītis
Direktora vietnieks saimnieciskajā darbā
Edgars.Ludzitis@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63045961 
   
       
  Arita Homiča
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Arita.Homica@sports.jelgava.lv

Tālrunis: 63027504

   
       
Irina Anškina
Uzskaites speciāliste
Irina.Anskina@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63027504 
   
 
Aļona Fomenko
Sporta pasākumu organizatore
Alona.Fomenko@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63085300 
       
  Endijs Vīgants
Sporta pasākumu organizators
Endijs.Vigants@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63085300
   
       
 

SAZINIES AR MUMS

Kontaktu informācija

  • +371 63027504, +371 63085300
  • Latvija, LV - 3001, Jelgava, Uzvaras iela 8
  • sports@sports.jelgava.lv