Personāls

 
  Juris Kaminskis
Direktors
Juris.Kaminskis@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63027504
  Irina Anškina
Uzskaites speciāliste
Irina.Anskina@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63027504
       
  Edgars Ludzītis
Direktora vietnieks saimnieciskajā darbā
Edgars.Ludzitis@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63045961
  Guna Trukšāne
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Guna.Truksane@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63027504
       
  Maija Actiņa
Direktora vietniece sporta darbā
Maija.Actina@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63085300
  Jānis Leitis
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors
janis.leitis@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63029945
       
  Elita Trukšāne
Biroja vadītāja
Elita.Truksane@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63027504
  Zelma Ozoliņa
Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas direktore
Zelma.Ozolina@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63025243
       
Aļona Fomenko
Sporta pasākumu organizatore
Alona.Fomenko@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63085300
Aivars Zeltiņš
Jelgavas Ledus sporta skolas direktors
Aivars.Zeltins@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63007222
 
Edgars Simanovičs
Sporta pasākumu organizators
Edgars.Simanovics@sports.jelgava.lv
Tālrunis: 63085300

SAZINIES AR MUMS

Kontaktu informācija

  • +371 63027504, +371 63085300
  • Latvija, LV - 3001, Jelgava, Uzvaras iela 8
  • sports@sports.jelgava.lv