Arhīvs

87297

"LATVIJAS SPĒCĪGĀKĀ PILSĒTA 2018" JELGAVAS POSMS
06.08.2018


Arī šovasar Latvijas pilsētās norisinās "Latvijas spēcīgākā pilsēta" sacensību posmi, kas aicina iedzīvotājus apliecināt savu varēšanu, paceļot svaru stieni pēc iespējas lielāku reižu skaitu. Sacensību mērķis ir noskaidrot 2018.gada Latvijas spēcīgāko pilsētu, Latvijas mazo spēcīgāko pilsētu, Latvijas jauniešu spēcīgāko pilsētu un spēcīgākos tautas spēka sportā. Cīņā par Latvijas spēcīgākās pilsētas titulu Jelgavas iedzīvotāji aicināti iesaistīties sestdien, 25.augustā pulksten 09.00 laukumā pie Jelgavas kultūras nama (Kr.Barona iela 6).

"Latvijas Spēcīgākā pilsēta" ir projekts, kura ietvaros visas vasaras garumā vairākās Latvijas pilsētās notiek publiskas, ikvienam pieejamas bezmaksas sacensības svaru stieņa spiešanā guļus. Sacensībās var piedalīties ikviens – gan cilvēki, kas iepriekš plānojuši piedalīties, gan pieaicinātie garāmgājēji. 

Sacensību dalībnieku uzdevums ir spiest svaru stieni uz reižu skaitu, tādējādi veidojot savas pilsētas kopējo rezultātu. Spēka sacensība notiek sacenšoties konkrētās pilsētas sacensību ietvaros un visas Latvijas mērogā. Ar sacensību noteikumiem var iepazīties šeit: Nolikums. Par piedalīšanos dalībnieki saņem veicināšanas balvas, savukārt pilsētu vērtējumā skaita kopējo pārcilāto rezultātu kilogramos (piemēram, ja 50 kg stieni paceļ 10 reizes, pilsētas vērtējumam tiek pieskaitīti 500 kg).

Sacensības "Latvijas Spēcīgākā pilsēta" norisinās piekto gadu, to mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un pauerliftingu, kā arī noskaidrot Latvijas spēcīgākās pilsētas, Latvijas spēcīgākās jauniešu pilsētas un Latvijas spēcīgākās mazās pilsētas 2018.gadā.  Informācija par rezultātiem, sacensību norises vietām un datumiem lasāma interneta vietnē Facebook - „Latvijas Pauerliftinga federācija” un mājas lapā specigakapilseta.lv. 

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija, sadarbībā ar Biedrību "Spēka Sporta Vēstniecība" un Biedrību "Spēka Pasaule". Sacensības atbalsta: Jelgavas pilsētas pašvaldība un Izglītības un zinātnes ministrija. "Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2018" finansē Latvijas Sporta federāciju padome konkursa par sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu organizēšanu Latvijā 2018. gadā ietvaros.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.    

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs  
      Atpakaļ