Arhīvs

85636

"MĪTAVA/LLU" BALTIJAS LAKROSA LĪGĀ
24.04.2018


Aizvadītajā nedēļas nogalē, 21. un 22.aprīlī Rīgā ar deviņām spēlēm sākusies Baltijas lakrosa līga (BLL). Pirmajās spēļu dienās BLL laukumā devās arī Jelgavas sportisti - "Mītava/LLU" komanda kopumā aizvadīja trīs spēles, gūstot vienu uzvaru un divas spēles noslēdzot ar neizšķirtu rezultātu. Sezonas turpinājumā "Mītava/LLU" nākamās cīņas aizvadīs sestdien, 28.aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, kur notiks Latvijas čempionāta lakrosā sabraukuma spēles vīriešiem.  Spēļu sākums Jelgavā paredzēts pulksten 10.00.

Iepriekšējās spēles

Jau pirmajā BBL spēlē 21.aprīlī Jelgavas lakrosa komandai bija jātiekas ar potenciāli spēcīgāko turnīra komandu no Helsinkiem (kas Rīgā bija ieradusies ar vairākiem Somijas izlases spēlētājiem sastāvā). Jelgavniekiem izdevās parādīt īstu cīņassparu un saliedētu komandas spēli, kas izskaņās palīdzēja izcīnīt neizšķirtu rezultātu 9:9.

Otrajā spēlē "Mītava/LLU" tikās ar turnīra otro Latvijas komandu "Riga Griffins". Diemžēl, pirmā spēle bija prasījusi daudz emociju un šīs spēles sākums tika aizvadīts neveiksmīgi – "Mītava/LLU" nonāca zaudētājos ar rezultātu 0:3. Sakopojot spēkus un emocijas, Jelgavas komandas spēlētāji turpināja cīnīties un arī otro BBL spēli noslēdzas ar neizšķirtu rezultātu - 6:6.

22.aprīlī komandām spēles sākās jau no agra rīta. "Mītavai/LLU" savā trešajā spēlē tikās ar komandu no Krievijas "Red Arrow", kas pirmajā dienā izcīnījusi uzvaru pret Igaunijas komandu. Šīs cīņas sākums bija lēns, tomēr spēles otrajā ceturtdaļā "Mītava/LLU" komanda guva 3 bezatbildes vārtus, kam seko turpinājums arī trešajā ceturtdaļā - jelgavnieki guva vēl 2 vārtus, nodrošinot pārsvaru ar 6:2. Pēdējā ceturtdaļā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem un spēles noslēdzās ar rezultātu 7:3 Jelgavas komandas labā.

Pēc pirmā sabraukuma turnīra tabulas augšgalā ir Helsinku Chiefs; otrie - Riga Grifins , bet 3.vietā vietā "Mītava/LLU" ar spēli rezervē pret turnīra pastarīti no Igauniijas. BLL turnīra tabula pieejama šeit: http://helsinkilacrosse.fi/joukkueet/sarjataulukot/

Uzziņai

Jaunajā  Baltijas Lakrosa līgā startē piecas vīriešu laksrosa komandas:  Mitava/LLU (Latvija); Riga Griffins (Latvija); Helsinki Chiefs (Somija);  Estonia Lacrosse (Igaunija) un Red Arrows (Krievija). Perspektīvā tiek  plānots, ka šīm komandām pievienosies lakrosa klubi no Polijas,  Zviedrijas, kā arī Norvēģijas un Dānijas. Baltijas Lakrosa līgas spēles notiks divu dienu sabraukumos ar norises vietām Rīgā (21. un 22.aprīlī), Tallinā (maija mēnesī) un Helsinkos (jūnija mēnesī).

 

 

 

Informācija: A.Grīnbergs, Sporta servisa centrs
      Atpakaļ