Arhīvs

82976

VECGADA SKRĒJIENS JELGAVĀ
29.12.2017


Sestdien, 30.decembrī Jelgavas vieglatlētikas klubs aicina visus skriešanas cienītājus un aktīvā dzīvesveida piekritējus noslēgt 2017.gadu ar kopīgu skrējienu Jelgavas Pasta salā. Starts skrējienam "Veco gadu pavadot" tiks dots pulksten 12.00 pie slidotavas, bet dalībnieku pulcēšanās un reģistrēšanās norises vietā tiks atklāta no pulksten 11.15. 

Vecgada skrējienā aicināts piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma. Pasākuma idejas autors Edgars Simanovičs uzsver: "Katrs dalībnieks varēs izvēlēties sev piemērotu distanci - 1,40km (1 aplis) vai 5,6 km (4 apļi). Šī ir lieliska iespēja Jelgavas iedzīvotājiem izkustēties un gadu mijā pavadīt aktīvu 30.decembra dienu." 

Pēc skrējiena visi dalībnieki saņems piemiņas apliecinājumu, kur varēs atzīmēt savu noskrieto distanci un tajā pavadīto laiku. Pēc finiša dalībniekiem būs iespēja sasildīties ar siltu tēju, kā arī cienāties ar piparkūkām un mandarīniem. Organizatori aicinās skrējējus piedalīties loterijā, kur tiks izlozētas dažādas aktīvam dzīvesveidam noderīgas balvas. 

Skrējiena trase

 

Skrējienu organizē biedrība "Jelgavas vieglatlētikas klubs" sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi "Sporta servisa centrs". Dalība skrējienā bezmaksas. Kontaktinformācija E.Simanovičs tālr. 63085300 vai 27050303.

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs
      Atpakaļ