Arhīvs

83188

SPORTA DEJU SACENSĪBAS "JELGAVAS DOMES KAUSS 2018"
18.01.2018


Sestdien un svētdien, 20. - 21.janvārī Jelgavas Sporta hallē (Mātera iela 44a) pulcēsies sporta deju pratēji, lai piedalītos 2018.gada pirmajās sacensībās - Latvijas čempionātā Standarta dejās un jauniešu grupai Latīņamerikas dejās, turklāt Jelgavā tiks noskaidroti arī starptautisko deju sacensību "Jelgavas domes kauss 2018" uzvarētāji. 

Divu dienu dienu garumā Jelgavas Sporta hallē startēs dažāda vecuma un meistarības dalībnieki attiecīgās grupās (skat. Sacensību programma). Sporta deju sacensību atklāšana paredzēta pulksten 11.00, bet visi interesenti un atbalstītāji aicināti norises vietā ierasties savlaicīgi. Sacensībām ir ieejas maksa: 6,00 EUR

 

SACENSĪBU PROGRAMMA

 

 

 

 

Visi godalgoto vietu ieguvēji tiks apbalvoti - iesācēju grupu dejotāji saņems medaļas, diplomus un speciālās balvas no "Karameļu darbnīcas". "Jelgavas domes kausa" finālistiem tiks pasniegti kausi, medaļas, diplomi un balvas. Par dalībnieku veselību atbild dejotāji, viņu vecāki un deju klubi, kurus dejotāji pārstāv.

Sacensības organizē Sporta deju klubs "Lielupe", kontaktperona - Ilona Freimane, mob.tālr. 29472350. Sacensības atbalsta Jelgavas pilsētas pašvaldība, Jelgavas Sporta servisa centrs, Jelgavas novada dome un Latvijas Sporta deju federācija.

Informācija par sporta dejām Latvijā un informācija par sacecenību pieteikumiem lasāma Latvijas Sporta deju federācijas mājas lapā: www.lsdf.lv

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs
      Atpakaļ