Arhīvs

85570

SKOLU SACENSĪBAS "SPĒLES BRĪVĀ DABĀ"
07.05.2018


Popularizējot fiziskās aktivitātes un nodrošinot veselīgu brīvā laika pavadīšanu, Jelgavas pilsētas izglītības iestāžu audzēkņi aicināti šī gada 9.maijā piedalīties draudzīgās sacensībās "Spēles brīvā dabā". Sportiskā trešdienas pēcpusdienā tiks noskaidrotas labākās zēnu un meiteņu komandas 3x3 futbolā, 3x3 volejbolā, kā arī veiklākie jelgavnieki individuālajās disciplīnās. Sporta aktivitātes Uzvaras parkā sāksies pulksten 14.00.

Sacensībās "Spēles brīvā dabā" var piedalīties attiecīgās vecuma grupas skolu komandas 4 cilvēku sastāvā. Sacensībās dalībnieki startē divās vecuma grupās:

3x3 futbols

  • 4.-6.klases zēni un meitenes

 

3x3 volejbols

  • 7.-9.klases zēni un meitenes

 

Brīvā laika aktivitātes - "Šķēršļu josla", "Spikebols" u.c.

  • individuāli bez vecuma ierobežojuma

 

Katra mācību iestāde var pieteikt 2 zēnu un 2 meiteņu komandas katrā sporta veidā, ja kādā no grupām pieteikušās mazāk par 3 komandām, izglītības iestādes varēs pieteikt papildus komandas. Iepriekšēji komandu pieteikumi elektroniski jāiesniedz sacensību organizatoriem līdz 7.maija pulksten 15.00 sūtot uz epastu: Maija.Actina@sports.jelgava.lv . 

Sacensību sistēma un spēles laiks tiks paziņots pēc visu pieteikumu saņemšanas. 3x3 futbolā spēlē trīs dalībnieki, bez vārtu sargiem; 3x4 volejbola spēles notiks uz laiku. Pirms spēlēm notiek bumbas izloze.  Par uzvaru komanda iegūst 3 punktus, par neizšķirtu 2 punktus, par zaudējumu 1 punktu, par neierašanos uz spēli 0 punktus.

Sacensību "Spēles brīvā dabā" godalgoto vietu ieguvējkomandas katrā vecuma grupā un sporta veidā tiks apbalvotas ar diplomiem un medaļām. 

Sacesnības organizē Jelgavas Sporta servisa centrs sadarbībā ar Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolu.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs
      Atpakaļ