Arhīvs

82489

LTTC SEMINĀRS "SPORTO VESELS!"
15.11.2017


Šī gada 7.decembrī Latvijas Treneru tālākizglītības centrs (LTTC) aicina sporta speciālistus uz semināru "Sporto vesels!". Semināra norise paredzēta divās daļās - teorētisko nodarbību vadīs trenere, uztura zinātniece un profesionāla sportiste Anita Kažemāka, bet praktisko nodarbību vadīs A kategorijas trenere un sporta pedagoģe aerobikā Inese Ļubinska. Seminārs notiks Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 216.auditorijā (Brīvības iela 333, Rīga), sākums pulksten 10.00 (dalībniekiem uz praktisko nodarbību nepieciešams savs vingrošanas paklājs).

LTTC informē, ka Anita Kažemāka vadīs teorētisko nodarbību "Sportista uztura paradumi treniņu procesā". Kā zināms, uzturs ir mūsu ķermeņa dzīvības procesu pamats, tāpēc lekcijas laikā tiks skaidrota sabalansēta uztura nozīme un tā ietekme uz sportista izpildījumu sacensībās gan individuālajos, gan komandu sporta veidos.

Praktisko nodarbību "Vingrojumu un vingrinājumu (ar un bez inventāra) modelēšanas iespējas" vadīs Inese Ļubinska. Praktiskās nodarbības laikā tiks sniegta iespēja apgūt vingrojumu un vingrinājumu modelēšanas iespējas dažādām vecuma grupām un fiziskai sagatavotībai, pievēršot uzmanību izpildījuma tehnikai.

ELEKTRONISKĀ PIETEIKŠANĀS ŠEIT: http://lttc.lv/SAKUMS/id/76 

Visi semināra dalībnieki saņems apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

 

 

Semināram ir dalības maksa; semināru organizē Latvijas Treneru tālākizglītības centrs, tālrunis uzziņām 67556734 , e-pasts: birojs@treneruizglitiba.lv

 

 

Informācija: LTTC 
      Atpakaļ