Arhīvs

82861

LABDARĪBAS HOKEJA SPĒLE JELGAVĀ
16.12.2017


Sestdien, 16.decembrī Jelgavas iedzīvotāji un viesi aicināti uz Jelgavas ledus halli, kur pulksten 15:30 notiks labdarības pasākumu - hokeja spēle "Uzbur svētku prieku". Šogad akcijā piedalīsies hokeja kluba "Zemgale/LLU" un Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) apvienotā komanda, kas labdarības spēlē tiksies ar Zemgales Amatieru hokeja līgas (ZAHL) izlases komandu. Organizatori informē, ka ieeja uz pasākumu ir par ziedojumiem, turklāt ikviens ir aicināts sarūpēt kādu dāvaniņu, kas uzburtu svētku sajūtu maznodrošinātajām ģimenēm - visi saziedotie līdzekļi un sarūpētās paciņas tiks novirzītas attiecīgajām Jelgavas ģimenēm.

Spēles starplaikos skatītājus sagaida muzikāli priekšnesumi, dažādi konkursi uz ledus, bērnu izklaides, kā arī daiļslidošanas un sinhronās slidošanas paraugdemonstrējumi. Jelgavas Ledus sporta skolas direktors Aivars Zeltiņš: "Nu jau par tradīciju ir kļuvis, ka ik gadu īsi pirms Ziemassvētkiem aicinām uz labdarības spēli hokejā, šogad gan mazi, gan lieli hokejisti aicina baudīt pozitīvas emocijas uz ledus hokeja spēlē, daiļslidošanas priekšnesumus un citas aktivitātes, lai radītu prieku tiem, kuriem ikdienā šis prieks ir mazāk kā citiem. Ikviens, nākot uz pasākumu, aicināts ziedot – Jelgavas pilsētas maznodrošinātajām ģimenēm pārtikas kastīšu iegādei!"

Zemgales Amatieru hokeja līgas orgkomitejas vadītājs un galvenais tiesnesis Visvaldis Danenbergs: "Ziedojot kaut mazumiņu, būs iespēja vērot draudzības spēli hokejā, kur uz ledus pretim HK "Zemgales/LLU" komandas hokejistiem ar Jelgavas Ledus Sporta skolas audzēkņiem stāsies ZAHL hokejisti. Neizpaliks arī priekšnesumi un atrakcijas. Savāktie līdzekļi tiks izlietoti, lai sniegtu atbalstu maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem. Mēs būsim ļoti pateicīgi ikvienam atbalstītājam, kas palīdzēs dāvāt svētkus šiem bērniem un viņu ģimenēm, lai arī viņi, neskatoties uz sarežģījumiem, spētu sajust šo labestības, mīlestības, sirds siltuma un brīnumu laiku."

Ziedojumps noderīgi būs arī pārtikas produkti un kādi našķiem, organizatori lūdz dāvanu paciņas nesaiņot dāvanu papīros, bet ievietot dāvanu maisiņos vai kastēs, lai tās var ērti sagrupēt. Labdarības akcijas rīkotāji uzsver, ka vislielākā nozīme ir labajām domām, sirds siltumam un vēlmei iepriecināt.

 

 

Informācija:  HK "Zmelgale/LLU"
      Atpakaļ