Arhīvs

86507

JELGAVAS PILSĒTAS ČEMPIONĀTS PLUDMALES VOLEJBOLĀ 2018
21.08.2018


Sesto reizi Pasta salas volejbola laukumos vienkopus pulcējas interesentu komandas, lai cīnītos par Jelgavas pilsētas pludmales volejbola čempiona titulu. Šogad vasaras sacensības iedalītas divos posmos – 1.posms tika aizvadīts 30.jūnijā, bet 2.posms (FINĀLS) notiks sestdien 25.augustā pulksten 12.00.

Reģistrējoties turnīram līdz 24.augusta pulksten 23.59 dalība turnīrā ir bez maksas, bet piesakoties sacensību norises dienā līdz pulksten 11.45, katrai komandai turnīra dalības maksa ir 10,00 EUR. Pludmales volejbola čempionāta 2.posma dalībnieki aicināti komandu elektroniskos pieteikumus iesūtīt, rakstot uz e-pastu: vkbiolars@gmail.com . Pieteikumā jānorāda divu komandas spēlētāju vārdi, uzvārdi, kontakttālrunis un pilsētas/novada nosaukums. 

Pilsētas pludmales volejbola čempionātā 30.jūnijā startēja spēcīgi vīriešu un sieviešu komandu pāri (sacensību Nolikums nosaka visu komandu dalību vienā grupā), rezultātā par 1.posma uzvarētājiem kļuva brāļi Arvis un Reinis Zelči.

Jelgavas pilsētas pludmales volejbola čempionāta pirmā posma rezultāti:

1. vieta – Arvis Zelčs un Reinis Zelčs

2. vieta – Alvis Ūdris un Mārtiņš Pirtnieks

3. vieta – Andris Zadovskis un Aivars Petruševics

 

Uzziņai

Pludmales volejbola atklāto čempionātu rīko volejbola klubs "Biolars Olaine/Jelgava" sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru, sacensību galvenais tiesnesis un koordinators Andrejs Jamrovskis. Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts pludmales volejbolā notiek pēc spēkā esošajiem FIVB pludmales volejbola noteikumiem atvieglotājā variantā (attiecās uz celšanu). Turnīra spēles tiesā paši dalībnieki, bet finālspēles tiesā organizatoru nozīmēts tiesnesis.

Pludmales volejbola turnīra dalībnieku skaits tiks precizēts pēc pieteikšanās termiņa beigām un visu pieteikumu apkopošanas. Katrs sacensību posms paredzēts divās kārtās - vispirms izspēlē grupu turnīru, kur komanda mērojas spēkiem ar savu apakšgrupu komandām; otrajā kārtā iekļūst 16 stiprākās komandas, kas noskaidro uzvarētāju pēc viena mīnusa "play-off" sistēmas. Atkarība no pieteikto komandu skaita, pārstāvju sanāksmes laikā izspēles kartība var tik mainīta.

Katra posma 1. - 3.vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar attiecīgās vietas diplomiem un čempionāta piemiņas balvām. Godalgoto vietu ieguvēji saņems atbalstītāju sarūpētas naudas balvas. Piesakot dalību pludmales volejbola turnīrā, katrs sacensību dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.    

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs   
      Atpakaļ