Arhīvs

85188

JELGAVA GATAVOJAS SKRIEŠANAS SEZONAI
12.07.2018


Ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un kustību prieku, no 2018.gada aprīļa līdz pat oktobrim astoņās Latvijas pilsētās tiek uzturēta Bigbank Skrien Latvija skriešanas seriālu tradīcija. Lai veiksmīgāk sagatavotos sacensībām, Jelgavas iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas skriešanas koptreniņos. Sporta aktivitātes arī šogad notiek Pasta salā - svētdienās pulksten 17.00 un ceturtdienās pulksten 18.00. Bezmaksas skriešanas koptreniņus vada pieredzējušās treneres Aļona Fomenko un Nataļja Gorškova.

Jelgavas skriešanas koptreniņu uzdevums ir palīdzēt interesentiem sagatavoties Bigbank Skrien Latvija skriešanas seriāla posmiem - 14.jūlija Jelgavas nakts pusmaratonam - kur līdz šim reģistrējušies vairāk par 700 dalībnieku pusmaratona distancei, 10 km vai 5 km distancei. Dalībnieku reģistrācija sākusies arī Bērnu skrējienam un nūjošanas distancei. Kopumā Jelgavas nakts pusmaratonam šobrīd pieteikušies skrējēji no vairākām Latvijas pilsētām, kā arī no Lietuvas, Igaunijas un Grieķijas. 

JELGAVAS NAKTS PUSMARATONA TRASE

 

SATIKSMES IEROBEŽOJUMI 

Arī šogad Jelgavā deklarētiem iedzīvotājiem tiks piešķirtas bezmaksas kvotas dalībai Jelgavas nakts pusmaratonā - 500 bezmaksas dalības 5km distancē; 350 bezmaksas dalības 10km distancē; 250 bezmaksas dalības pusmaratona distancē un 500 bezmaksas dalības bērnu skrējienā un 5km nūjošanā. REĢISTRĒTIES ŠEIT 

 

Uzziņai

Skriešanas seriāls tiek organizēts ar mērķi iedvesmot ik vienu Latvijas iedzīvotāju pievērsties aktīvam dzīvesveidam, stiprināt sportiskas tradīcijas ģimenēs, kā arī atrādīt Latvijas skaistākās pilsētas un to bagātības.  

Skriešanas seriāla organizatori šosezon ieviesuši būtiskus uzlabojumus, veicinot draudzīgāku sacensību gaisotni. Šogad nolemts neizcelt ātrākos Bērnu skrējienu dalībniekus, bet sagaidīt visus finišā kā uzvarētājus. Skriešanas trenere un sporta skolotāja Nataļja Gorškova atzinīgi vērtē šādu novitāti, jo uzskata, ka šajos skrējienos vissvarīgākais ir iepazīstināt un pieradināt bērnus pie sacensību vides. Viņa atzīmē, ka Bērnu skrējienos ir dalībnieki ar dažādu fiziskās sagatavotības līmeni: "Šīs nav vieglatlētikas sacensības, kurām notiek īpaša gatavošanās sporta speciālista vadībā. Līdz ar to starp Bērnu skrējiena dalībniekiem būs arī tādi, kuriem šis ir pirmais skrējiens mūžā. Un tā jau ir uzvara." Turklāt, Latvijas valsts simtgades gadā tiks atklāta jauna skriešanas distance ar tematisku nosaukumu - "Mans Skrējiens Latvijai" - kur ik vienam intereresentam būs iespēja piedalīties īsā, bet aizraujošā 2km skrējienā. 

"Bigbank Skrien Latvija" ir lielākais skriešanas seriāls Baltijā, kas 2017.gada sezonā kopā pulcējis nepilnus 30 000 dalībniekus, kā arī tūkstošiem atbalstītāju un skatītāju visa gada garumā.

Bigbank Skrien Latvija seriāls 2018.gadā norisināsies sākot ar aprīli līdz pat oktobrim astoņās Latvijas pilsētās:

 • Liepāja - 7.aprīlis
 • Daugavpils - 29.aprīlis
 • Rēzekne - 27.maijs
 • Ventspils - 16./17.jūnijs
 • Jelgava - 14.jūlijs
 • Kuldīga - 11.augusts
 • Valmiera - 16.septembris
 • Sigulda - 13.oktobris

 

Seriāla mērķis ir iedvesmot ik vienu Latvijas iedzīvotāju pievērsties aktīvam dzīvesveidam, stiprināt sportiskas tradīcijas ģimenēs, kā arī atrādīt Latvijas skaistākās pilsētas un to bagātības.

Zināms, ka 2018.gada skriešanas seriālā Bigbank Skrien Latvija startēs arī Jelgavas pilsētas skriešanas komanda, kas  papildināta ar jauniem dalībniekiem. Komandas sastāvā šogad startēs astoņi sportisti:

 • Pusmaratona un maratona distances - Salvis Brasavs un Edgars Simanovičs
 • 10km distance - Oskars Blaus, Oskars Stāmers un Ilze Sermolīte
 • 5km distance - Daiga Dābola, Anastasija Vidončikova, Endijs Titomers

 

 Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs
      Atpakaļ