Arhīvs

86961

BALTIJAS VALSTU KOMANDU ČEMPIONĀTS VIEGLATLĒTIKĀ
21.07.2018


2018.gada 21.jūlijā Zemgales Olimpiskā centra sporta bāzē (ZOC) pulcēsies vairāki simti jaunie sportisti, lai startētu Baltijas valstu U16 un U20 komandu čempionātā vieglatlētikā. Starptautiskās vieglatlētikas sacensības Jelgāvā pulcēs ne tikai labākos pašmāju sportistus (Anna Ševčenko un Kristers Čams - Jelgavas BJSS), bet arī jaunos sporta talantus no Lietuvas un Igaunijas. Sacensības ZOC stadionā sestdien tiks uzsāktas pulksten 11.00.

Par Baltijas valstu čempionāta godalgām cīnīsies ap piecdesmit Latvijas jaunu sportistu, kurus Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS) iekļāvusi Latvijas izlases sastāvā. Zināms, ka vieglatlēti sacentīsies diska mešanā, tāllēkšanā, trīsoļlēkšanā, augstlēkšanā, dažādās skriešanas disciplīnās, lodes grūšanā un šķēpa mešanā.

Latvijas U16 izlase

Zēni 

Disciplīna

Rezultāts

Vārds

Uzvārds

Organizācija

Treneris

100m

11,74

Ginters

Ķelps

Smiltenes SC

G.Markss

100m

11,82

Edgars

Avens

Auseklis

M.Lūse

400m

54,48

Jānis

Etjantens

Valkas nov.BJSS/MSĢ

G.Bitītis/M.Gerke

400m

54,65

Rolands

Blūms

Gulbenes BJSS

I.Aizpure

1500m

04:45,24

Markus

Ozols

Salaspils SS/MSĢ

G.Bitītis/G.Šale

1500m

04:45,54

Artjoms

Sitņuks

Liepājas sss

V.Goļinskis

110m/h

15,39

Kristiāns

Lauva

Bauskas BJSS

R.Maķevics

110m/h

15,58

Gvido 

Miezers

Iecavas SS Dartija

D.Vizule

300m/h

42,22

Kristiāns

Lauva

Bauskas BJSS

R.Maķevics

300m/h

43,35

Gvido 

Miezers

Iecavas SS Dartija

D.Vizule

long jump

6,00

Raivo 

Bunde

Aizkraukles nss

I.Vītola

long jump

5,87

Mariuss Linards

Vizbulis

Tukuma SS

A.Čākurs

high jump

1,76

Edvards

Eglītis

Jēkabpils SS

A.Raubišķis

high jump

1,76

Roberts

Mažrims

Venstpils nov.BJSS

A.Kiršteins

triple jump

12,68

Mariuss Linards

Vizbulis

Tukuma SS

A.Čākurs

triple jump

11,80

Evars 

Geršebeks

Aizkraukles nss

V.Ņuhtiļins

shot put

13,83

Jēkabs

Priekulis

Venstpils nov.BJSS

D.Lodiņš

shot put

13,66

Pauls

Purviņš

Kuldīgas SS

I.Skurule

discus throw

42,75

Rikardo

Ivanovs

Valmieras BJSS

L.Dzene

discus throw

42,69

Lauris Krists

Lūsis

Valkas nov.BJSS/MSĢ

G.Gailītis

javelin throw

47,91

Klāvs Matīss

Bogdānovs

Venstpils nov.BJSS

A.Čaklis

javelin throw

47,14

Filips

Seinass

Limbažu un Salacgrīvas SS

G.Teko

relay 100m

 

Ginters

Ķelps

Smiltenes SC

G.Markss

relay 200m

 

Edgars

Avens

Auseklis

M.Lūse

relay 300m

 

Jānis

Etjantens

Valkas nov.BJSS/MSĢ

G.Bitītis/M.Gerke

relay 400m

 

Rolands

Blūms

Gulbenes BJSS

I.Aizpure

Meitenes 

Disciplīna

Rezultāts

Vārds

Uzvārds

Organizācija

Treneris

100m

12,64

Sonora

Sergējeva

Saldus SS

D.Mankusa

100m

13,03

Kristīne

Urtāne

Siguldas SS

S.Ziediņa

400m

1:01,60

Simona

Prikule

Viļānu nov.pašv.SS

J.Tarasova

400m

1:02,84

ĻiĻa

Holodkova

SS Arkādija

L.Jēkabsone

1500m

04:56,61

Kamilla

Vanadziņa

SS Arkādija

L.Strekalovskis

1500m

04:57,34

Agate

Caune

Valmieras BJSS

L.Dzene

100m/h

14,93

Emija

Ivule

Ķekavas SS

A.Koziča

100m/h

15,44

Dita

Apsīte

Alūksnes BJSS

I.Vaskis

300m/h

46,28

Emija

Ivule

Ķekavas SS

A.Koziča

300m/h

47,89

Viktorija

Popovičeva

Daugavpils BJSS

G.Kozireva

long jump

5,88

Sonora

Sergējeva

Saldus SS

D.Mankusa

long jump

5,37

Gerda Kerija

Dreimane

Bauskas BJSS

R.Maķevics/I.Dramačonoka

high jump

1,64

Lāsma

Zemīte

Jēkabpils SS

A.Raubišķis

high jump

1,61

Elīna 

Tumša

Jēkabpils SS

A.Raubišķis

triple jump

10,85

Ērika Līna

Rīvseniece

Madonas BJSS

A.Krauklīis

triple jump

10,65

Daniela

Timma

Krāslavas SS

I.Umbraško

shot put

12,48

Elva

Vestarta

Jelgavas NSC

I.Roziņš

shot put

11,40

Vineta

Krūmiņa

Cēsu pilsētas SS

M.Urtāns

discus throw

36,17

Vineta

Krūmiņa

Cēsu pilsētas SS

M.Urtāns

discus throw

29,85

Amanda

Malatkovska

Aizkraukles nov.SS

M.Holsts

javelin throw

43,40

Elva

Vestarta

Jelgavas NSC

I.Roziņš

javelin throw

42,37

Hanna Gabriela

Ziemiņa

Smiltenes SC

G.Markss

relay 100m

 

Sonora

Sergējeva

Saldus SS

D.Mankusa

relay 200m

 

Kristīne

Urtāne

Siguldas SS

S.Ziediņa

relay 300m

 

Simona

Prikule

Viļānu nov.pašv.SS

J.Tarasova

relay 400m

 

ĻiĻa

Holodkova

SS Arkādija

L.Jēkabsone

Treneri

 

R.Maķevics

 

G.Markss

 

M.Lūse

 

D.Vizule

 

A. Čākurs

 

D.Mankusa

 

M.Urtāns

 

A.Koziča

 

 

Latvijas U20 izlase

U20 juniori

Disciplīna

Rezultāts

Vārds

Uzvārds

Sporta skola

Treneris

100m

11,08

Roberts Jānis

Zālītis

SS Arkādija

E.Voitkevičš

100m

11,10

Kristers

Čams

Jelgavas BJSS

L.Nagle

400m

48,09

Iļja 

Petrušenko

Liepājas SSS

V. Goļinckis

400m

48,53

Aleksandrs

Kucs

Jēkapbils SS

A. Noris

1500m

4:06,22

Emīls 

Stiprais

Madonas BJSS

A. Krauklītis

1500m

4:06,45

Artjoms

Gorjačko

Daugavpils BJSS

A. Domaņins

110m/h

14,33

Emīls 

Rūgums

Bauskas BJSS

R. Maķevics

110m/h

15,21

Aleksandrs

Kālis

Liepājas SSS

D.Lauva

400m/h

56,74

Salvis

Krusietis

Madonas BJSS/ MSĢ

G. Bitītis

400m/h

57,64

Iļja 

Petrušenko

Liepājas SSS

V. Goļinckis

long jump

7,08

Roberts Jānis

Zālītis

SS Arkādija

E.Voitkevičš

long jump

6,66

Emīls 

Rūgums

Bauskas BJSS

R. Maķevics

high jump

1,97

Rihards

Vaivads

Aizkraukles NSS

I. Vītola

high jump

1,97

Edvīns

Voitiņš

Jēkapbils SS

A. Noris

triple jump

14,35

Artis

Duļbinskis

Balvu SS

I. Kairišs

triple jump

13,82

Armands Aivis

Gorbačovs

Aizkraukles NSS

Z. Karols

shot put

16,71

Reinis

Nungurs

Aizkraukles NSS

G. Gailītis

shot put

14,40

Dins

Demidočkins

Valkas NBJSS/ MSĢ

G. Gailītis

discus throw

48,94

Aleksandrs

Volkovs

Cēsu pilsētas SS

M. Urtāns

discus throw

50.46

Dins

Demidočkins

Valkas NBJSS/ MSĢ

G. Gailītis

javelin throw

71,62

Krišjānis

Suntažs

Talsu NSS

M. Štrobinders

javelin throw

68,79

Kristaps

Jaunpujens - Pujens

Vecumnieku novada dome

A. Kovals

relay mix 4x400

 

Iļja 

Petrušenko

Liepājas SSS

V. Goļinckis

 

 

Aleksandrs

Kucs

Jēkapbils SS

A. Noris

 

 

Emīls 

Rūgums

Bauskas BJSS

R. Maķevics

U20 juniores

Disciplīna

Rezultāts

Vārds

Uzvārds

Sporta skola

Treneris

100m

12,24

Paula

Sprudzāne

SS Arkādija

E. Voitkevičs

100m

12,80

Elīna 

Oliņa

Ventspils SPARS

J.Petrovičs

400m

56,68

Marija

Medvedjeva

Auseklis

M. Lūse

400m

56.78

Anna

Ševčenko

Jelgavas BJSS

A.Fomenko

1500m

4:56,26

Sigita

Lapiņa

SS Arkādija

A. Saņņikovs

1500m

4:58,47

Simona Alise

Salmiņa

Līvānu BJSS

V. Beļikovs

100m/h

14,55

Paula

Sprudzāne

SS Arkādija

E. Voitkevičs

100m/h

15,10

Katrīna

Grigoroviča

Jūrmalas SS

A. Austrups/ N. Čakova

400m/h

1:03,65

Anna

Sevčenko

Jelgavas BJSS

A. Fomenko

400m/h

1:05,20

Madara

Kaire

Ogres NSC

A. Priževoits

long jump

5,63

Rūta Kate

Lasmane

SS Spars

J. Petrovičs

long jump

5,56

Katrīna

Grigoroviča

Jūrmalas SS

A. Austrups/ N. Čakova

high jump

1,63

Frederika

Rūmniece

SS Spars

J. Petrovičs/ A. Kronbergs

high jump

1,63

Luīze Katrīna

Zeļģe

Talsu NSS

M. Štrobinders

triple jump

13,04

Rūta Kate

Lasmane

SS Spars

J. Petrovičs

triple jump

11,74

Patrīcija

Muravjova

SS Arkādija

I. Zālīte

shot put

13,21

Kristīne

Strazdīte

Valmieras BSS

P. Karlivāns

shot put

12,03

Ieva

Šēra

Liepājas SS

D. Stumbre

discus throw

43,46

Kristīne

Strazdīte

Valmieras BSS

P. Karlivāns

discus throw

41,40

Rota

Rulle

MSĢ

V.Smoča

javelin throw

45,07

Eva 

Dreimane

Liepājas SS/ MSĢ

A. Vaivads

javelin throw

42,40

Amanda

Savicka

Bauskas novada BJSS

R.Maķevics

relay mix 4x400

 

Marija

Medvedjeva

Auseklis

M. Lūse

 

 

Anna

Sevčenko

Jelgavas BJSS

A. Fomenko

 

 

Patrīcija Karlīna

Roshofa

Limbažu un Salacgrīvas novada SS

G.Teko

Treneri

 

G.Bitītis

 

E.Voitkevičs

 

A.Noris

 

V.Goļinskis

 

G.Gailītis

 

G.Teko

 

A.Austrups

 

J.Petrovičs

 

M.Štrobinders

 

A.Fomenko

 

P.Karlivāns

 

 

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma. 

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs

 




      Atpakaļ